wyszukiwarka

Loading

Teledyski w TV
2004-05-17 | autor: Tom Petty

Pod koniec kwietnia Muniek Staszczyk, Koras, Pono i Fu zakasali rękawy i zabrali się do... kucia. Było to najprawdziwsze w świecie zmagania z rozpalonym do czerwoności metalem. Wszystko to w ramach kręcenia teledysku do piosenki "Do roboty", nagranej w zeszłym roku przez Ziperę z gościnnym udziałem Muńka. Spotkaliśmy się w starej kuźni na zapleczu Wyścigów Konnych na Służewcu - opowiada Muniek. To przedwojenna rudera, w której kiedyś kuto podkowy dla koni, a teraz produkuje się metaloplastykę. Ubraliśmy się w robocze stroje i maski spawaczy, pracowaliśmy przy piecu dobre parę godzin, kończyliśmy cali umazani. Ja występowałem w roli brygadzisty. Reżyserami wideoklipu byli Kuba Łubniewski oraz niejaki "Kiko". Piosenka "Do roboty" to drugi singiel promujący, wydaną w lutym płytę Zipery "Druga strona medalu". Zarówno piosenka, jak i "kowalski" teledysk pojawią się w mediach w ciągu dwóch tygodni. Źródło: cgm.pl Również w ciągu najbliższych tygodni, a może nawet dni pojawi się w mediach teledysk do utworu "Lekarze dusz" w którym Muniek zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Krawczykiem oraz teledysk www.tekila.pl z solowej płyty Sidneya Polaka. Natomiast dzisiaj o godz. 23:05 w TVP 3 zostanie wyemitowany film "Balanga" do którego T.Love nakręcił teledysk "King" - thx mimbla.[time=1084780904

Komentarze:2004-05-17 | autor: Wilku
Warto jeszcze dodać,że Muniek też się tam pojawia w tym filmie w dwóch epizodach...a w głównych rolach dwóch częstochowskich muzyków :Paweł Fesołowicz i Jacek Pałucha-pierwszy wokalista Formacji Nieżywych Schabuff...muzyka Voo Voo,T.Love i F.N.S. Joł :)
2004-05-17 | autor: Muńka
właśnie przed chwilą czytałam o \"balandze\" w gazecie telewizyjnej;) oglądać nie będę mogła, ale kumpel mi na kasetę nagra (sama oczywiście nie potrafię nastawić nagrywania wideo na określoną godzinę:P)
2004-05-18 | autor: Siwy
a ja wlasnie wczoraj opanowalem w krotkim czasie jak sie ustawia na okreslona godz :) Pieknie mi sie nagralo. Obejrzalem narazie kawalek. Ciag dalszy jak wroce ze szkoly.
2004-05-18 | autor: Tom Petty
wilku, w jakim momencie muniek sie tam pojawia? ja go tam nie widzialem ;-P
2004-05-18 | autor: Siwy
na poczatku sie pojawia jako ten pijak na lawce, a pozniej w tramwaju jak wracali i pili to muniek byl z prawej i wzial jakies wino koloru czerwonego czy co to bylo.
2004-05-18 | autor: Siwy
przepraszam to byl autobus.
2004-05-18 | autor: Tom Petty
wow, to chyba az tak dokladnie nie ogladalem ;-)
2004-05-18 | autor: Wilku
No na początku filmu śpi pod wiatą przystankową i zostaje zabrany do radiowozu a drugi epizod kilkanaście minut później -w nocnym autobusie zostaje poczętowany gorzałą :) W klipie King jest jeszcze scenka jak leży na schodach ale tego,o dziwo,nie ma w filmie...pewnie przy montażu wycięli :P
2004-05-18 | autor: stasiek
mi w tym filmie totalnie brakuje \"pani z dołu\" jako tła do sceny rozmowy policjanta z babką