wyszukiwarka

Loading

...::Newsy ze sklepiku T.LOVE::.. - Info od Tomka z MAMI records
2002-12-14 | autor: skorpion_

Witam moi drodzy, ten news miał dotrzeć do Was tuż po koncercie urodzinowym w stodole, niestety czasu brakowało mi na każdym korku i dopiero dziś piszę do Was. W naszym oficjalnym sklepiku T.LOVE sporo zmian. Możecie już kupić koszulkę z prymitywa (tak długo oczekiwaną przez wszystkich), ceny CD znacznie zostały obniżone (chwała za to chłopakom z Pomatonu) i dostąpny jest już album "Częstochowa" + dwie reedycje "Wychowanie" i "Miejscowi Live".
Mam do Was niespodziankę!!! Po koncercie urodzinowym zostało nam 10 (słowine: dziesięć) koszulek urodzinowych, w tym 3-L, 6-XL, 1-XXL. możecie je kupić - kto pierwszy ten lepszy! Nie pokazujemy ich w sklepiku, kto był na koncercie wie jakie to cudeńka, kto nie był może kupić i będzie mial miłą niespodziankę. Zamawiać możecie je wpisując "Koszulka urodzinowa" + rozmiar w polu "komentarze" w naszym sklepiku, koszulka kosztuje 30,00 zł + poczta zgodnie z regulaminem. Pamiętajcie kto pierwszy ten lepszy, a koszulek zrobiliśmy tylko 200 szt. i ani jednej więcej!!!
DVD i VIDEO dostępne będzie u nas prawdopodobnie już od poniedziałku wieczorem, trwa to trochę długo ponieważ pertraktujemy cenę, chcemy mieć te rzeczy bardzo tanio, a to wymaga długich rozmów... Mam nadzieję że ceny które zaproponujemy Wam, będą bardzo zadowalające.
Przed świętam zrobił nam się dość duży ruch, Wszystkie zamówienia które złożycie do wtorku wieczora, postaramy się wysłać tak, żeby dotarły przed świętami. W formularzu zamówienia, zawsze podawajcie nr. telefomu, przyspiesza to realizację zamówienia.

Pozdrawiam
cartoon / sklepik T.LOVE
www.t-love.pl - na stacji benzynowej:)


Komentarze: