wyszukiwarka

Loading

Trochę info o Woodstocku...
2002-07-03 | autor: Tom Petty_

Dla tych co jeszcze nie wiedzą - w tym roku po raz pierwszy na Woodstocku zagra zespół T.Love. Oto info jakie zostało dzisiaj zamieszczone na www.wosp.org.pl:

Kto zagra na Przystanku?

I bardzo ważna wiadomość. Muzyką ruszamy już we czwartek wieczorem, o godzinie 22 ruszamy z pokazem filmów najpierw na telebimie diodowym, a później przenosimy pokaz dodatkowo na telebimy stojące przy scenie. Zobaczycie najpierw „Dźwięki Świata”, czyli muzykę oraz różne dziwne dźwięki które zarejestrowaliśmy podczas naszych podróży – czy to uliczni bębniarze z Chicago, czy też śpiewający rybacy z Ghany wyciągający sieci z morza, przelecimy przez różne miejsca i będziemy chcieli abyście dobrze nastroili się przed sobotnimi koncertami.

Po „Dźwiękach Świata” zaprosimy Was na przypomnienie wszystkich dotychczasowych Przystanków Woodstock – to nie tylko obrazki ze sceny, ale przede wszystkim mnóstwo wspaniałych ujęć z pola. Niewykluczone, że możecie tam siebie odnaleźć.

Tak grać będziemy do późnych nocnych godzin, za to w piątek festiwal otwiera Orkiestra Dęta z Żar – mnóstwo naszych Przyjaciół, Pan Roman Polański który tradycyjnie odgwiżdże początek, a potem na scenie pojawi się zespół Carrantuohill i przyjaciele, aby w bardzo skocznych i dziarskich rytmach wciągnąć Was w szaloną zabawę. Potem Carrantule uruchamiają scenę folkową vis a vis sceny głównej.

Później zagrają: Haratacze, Buzu Squat, Blade Loki, Kangaroz, Cree, Al Sirat, Blitz, Hunter, Garsoniera, Hey, T.Love. Z kolei w sobotę zagrają Banaszak & The Best, Dogbite, Dzioło, Kuśka Brothers, THC-X, Nikt, De Press, Pan Witek – gość z Atlantydy, Pidżama Porno, Houk, Sweet Noise, Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej, koncert zakończy zespół Raz Dwa Trzy.

To jest mniej więcej cały zestaw, ale być może jeszcze dojdą dwa – trzy zespoły. Jesteśmy w toku rozmów i jeszcze pewne decyzje nie zapadły.
Kapele grają intensywnie, bo czasu nie dużo, a chcemy aby jak najwięcej muzyki poszło w świat.

Przypominamy, że prowadzić będziemy bezpośrednią transmisję internetową przez cały koncertowy piątek i sobotę. Przez cały czas będą relacje, zdjęcia, opowieści, łączenia itd.

Pamiętajcie, że funkcjonować będzie kawiarenka internetowa. Będzie przygotowanych 6 stanowisk, skąd tylko i wyłącznie będziecie mogli wysłać maile w dowolne miejsce na świecie.


thx for sir__zak

Komentarze: