27 Jul 2017 17:59   Re: Zmiany na stronie     (autor: Kangel)

Doskonale rozumiem powody – sam się specjalnie zalogowałem, by napisać tego posta.

By napisać: dzięki, ludzie! :)27 Jul 2017 10:17   Re: Zmiany na stronie     (autor: Dynks)

Stypa.16 Jul 2017 23:09   Re: Zmiany na stronie     (autor: EVENo)

Właśnie napisałem na innym forum podziękowania dla wszystkich, że jeszcze są... Garstka wojowników broniąca for internetowych w nierównej walce z mediami społecznościowymi. Początkowo ten dział miał być całkowicie usunięty, ale widzę, że mogę jeszcze choć raz coś tutaj napisać ;) Pozdrawiam każdego zagubionego internautę :P23 Jun 2017 19:28   Re: Zmiany na stronie     (autor: Iwo)

Szmutne. Aż się łezka zakręciła, zwłaszcza czytając Siwego.23 Jun 2017 19:26   Re: [OT] Sawanty     (autor: Iwo)

To jeszcze pogadam ze sobą. Nagraliśmy album koncertowy i to jest pogrobowiec, bo ten skład się już rozpadł. ---> https://www.youtube.com/watch?v=0Fn7FYmZvhA23 Jun 2017 08:22   Zmiany na stronie     (autor: groblas)

Dokładnie 18 lat temu - 23 czerwca 1999 roku - w sieci wystartował jeden z pierwszych serwisów o T.Love, który z czasem stał się podstawą t-love.art.pl.
Podczas tych 18 lat udało się zgromadzić niemałą społeczność, która od wielu lat spotyka się częściej w świecie realnym niż w internecie. Sam internet wygląda zresztą zupełnie inaczej, serwisy i fora tematyczne przeniosły się w ostatnich latach na Wikipedię i Facebooka.

Dlatego też, od niedawna wszystkie linki na stronie prowadzą do strony oficjalnej t-love.pl, która przejęła od jakiegoś czasu funkcje informacyjne i historyczne o zespole. Nie oznacza to jednak całkowitego zamknięcia t-love.art.pl. Nadal otwarty pozostaje dział gitara (jako efekt naszej wspólnej pracy) i forum (jako świadek tych 18 lat). Ja za ten wspólnie spędzony czas dziękuję i czekam na więcej :)

Pozdrawiam
groblas

-------------------
Wiadomość od Muńka:

BYLEM EMOCJONALNA CZESCIA FORUM T.LOVE.ART.PL.TEN PRZEDFEJSBUKOWY CZAS FORUM FANOW T.LOVE TO DZIS MINIONA EPOKA KTORE PRZYWOLUJE MULTUM ZAJEBISTYCH WSPOMNIEN.ZAPOCZATKOWANE PRZEZ TOMA PETTYEGO I GROBLASA MALE FORUM ROZROSLO SIE DO POTEGI W PIERWSZEJ DEKADZIE NOWEGO MILENIUM.LUDZIE BEDACY WTEDY DZIECIAKAMI DZIS SA DOBRZE PO 30-TCE ,WESZLI W DOROSLOSC RAZEM Z T.LOVE.JEDNI POZAKLADALI RODZINY (SIWY,GROBLAS I TOYA) INNI MAJA SWOJE KAPELE (IRAAS,FIBI,TOKARA) JESZCZE INNI JAK NP ZAJAC PRACUJA Z NAMI.....TO SWIETNY OWOC TAMTYCH DOSWIADCZEN.WIEM ZE TO SE NE VRATI.ALE DZIEKUJE WAM BO BYLISCIE KOLEJNYM POKOLENIEM KTORE DORASTALO Z NASZA MUZYKA.DZIEKUJE W IMIENIU T.LOVE-MUNIEK.I LOVE YOU BRADERS AND SISTERS-CMOKKKKKK

--------------------
Wiadomość od Siwego:

Witajcie,
Jak większość z Was zapewne zauważyła t-love.art umarło śmiercią naturalną. Niestety takie czasy. Strona została lekko zmodernizowana. Przede wszystkim zostało i zostanie forum - kawał czasu! Bieżące sprawy związane z T.LOVE możecie przeczytać na oficjalnej stronie t-love.pl, oraz na Facebooku'u, www.facebook.com/TLovePage/ . Fajnie, że przez te wszystkie lata, kupę lat, zostało zawartych mnóstwo znajomości, przyjaźni, niektórzy poznali żony, a żony poznały mężów ;) Przejechaliśmy wspólnie wiele km, w głowie siedzi setki wspomnień i nigdy nikt nam tego nie zabierze :) Zajebiście, że tak naprawdę, dzięki tej stronie, mogliśmy wszyscy poznać zespół - niektórzy wirtualnie, niektórzy osobiście. W głowie kołacze się wiele myśli, więc chyba więcej słów jest tu zbędnych. Nikt się nie żegna z bandem, chociaż jak zapewne wiecie, niebawem zespół zawiesza działalność (nie wiadomo na ile), Życie idzie dalej, a my wsiadamy do następnego, pędzącego pociągu, idąc z duchem czasu. Do zobaczenia gdzieś pod sceną dzieciaki!

"Kochanie mówisz, że to nieprawda
Że nigdy nic nie rozłączy nas
Tak jak z Verony w starej bajce
Umrzemy w snach"

Pozdrawiam16 Mar 2017 07:02   Re: T.Love w mp3 z 88 roku!     (autor: torent101)

żyje tu ktoś? czy może cenzura? bo jakieś wątki były usuwane ;)10 Feb 2017 00:26   Re: T.Love w mp3 z 88 roku!     (autor: torent101)

Hej! Ma ktoś może konkretny link do tego koncertu .bo jakoś trudno tam na stronie znaleźć ,z góry dzięki27 Jan 2017 19:24   Re: Newsy z Custom34!     (autor: grasownik)

Jest super!01 Jan 2017 19:47   Re: Piosenka pt "Przekaz"     (autor: hiroszima)

Okej, sam już znalazłem.

To nie numer T.Love, a Mundek jedynie w nim użyczył głosu.

Gdyby ktoś był ciekaw - https://www.youtube.com/watch?v=uKFdu_gBV5o